PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

Visos įmonėje HOSTLINE, UAB įsigytos paslaugos gali būti naudojamos tik teisėtiems veiksmams. Tai apima, bet neapsiriboja: saugomomis autorinėmis teisėmis, nelegaliu turiniu talpinamoje medžiagoje. Klientas atsiriboja ir sutinka ginti HOSTLINE, UAB nuo pasekmių, jei nesilaikys šių sąlygų naudojantis mūsų paslaugomis.

Pinigų gražinimas

Klientai gali atšaukti paslaugas bet kuriuo metu. HOSTLINE, UAB taip pat pasilieka teisę atšaukti paslaugą, bet kuriuo metu. HOSTLINE, UAB suteikia Jums 30 dienų pinigų gražinimo garantiją VPS/VDS hostingo paslaugoms. Pinigų gražinimo garantija netaikoma vardų sritims, SSL sertifikatams, ar kitoms paslaugos kurios yra įsigytos iš HOSTLINE, UAB kaip tarpininko tarp kliento ir tikrojo paslaugų teikėjo. Pinigų gražinimo garantija galioja tik pardavimo periode. Vartotojų nutrauktos ar HOSTLINE, UAB iniciatyva nutraukta sutartis nepretenduoja į 30 dienų pinigų gražinimo garantiją.

Kainų pokyčiai

HOSTLINE, UAB pasilieka teisę keisti kainas tinklapyję, užsakomiems vartotojų planams. Sutarta kaina su klientu nekis visą sutarties periodą. Kaina, kurią sumokėjote įsigijant paslaugas, Jums niekada nebus didesnė.

Srauto naudojimo taisyklės

Jums skiriamas tam tikras užsakytas srautas. Srauto resursai skiriasi priklausomai nuo pasirinkto plano. Jei klientas pažeidžią šią taisyklę (naudojama daugiau nei 80% skirto srauto arba/ir piktnaudžiaujama tinklu) mes pasiliekame teisę limituoti vartotojo srautą iki kito srautų perskirstymo, arba kol nebus sumokėta už papildomą srautą. Torentus bei kitus P2P duomenų apsikeitimo sprendimus naudoti draudžiama.

Domenų užsakovai pripažįsta .LT domeno procedūrinį reglamentą

Įkurdami .LT domeną, užsakovas kartu sutinka, kad būtų teikiamos administratoriaus (t.y. KTU Informacinių technologijų departamento Interneto paslaugų centro, valdančio .lt domeną) paslaugos ir dėl to DAS (domenų administravimo sistemoje) teikiami jo duomenys, kurie nustatyta apimtimi skelbiami Whois duomenų bazėje. Reglamentą galite rasti čia.

Naudojimosi taisyklių keitimas

HOSTLINE, UAB turi teisę peržiūrėti ir šias taisykles, bet kuriuo metu, be atskiro pranešimo.